مشاوره و سفارش

موکت و روفرشی

روفرشی ها با مدل های گوناگونی در بازار به فروش می روند. برخی از این محصول ها کشدار هستند و دارای قابلیت های زیادی می باشند. از این رو توسط مشتری ها به تعداد زیاد خریداری می شوند و فروشندگان عمده روفرشی کشدار ضخیم سعی بر این دارند که این نمونه از کالاها که از ضخامت های بالایی برخوردار می باشند را با قیمت های ارزان و شگفت انگیز در دسترس افراد خریدار قرار دهند. به این ترتیب است که مشتری ها می توانند این نوع از روفرشی ها را به تعداد زیاد خریداری نمایند. 

1901296

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی مدل فیروزه ای دارای رنگ سبز شادی است که پس از اجرا باعث ایجاد انرژی و نشاط می شود . از عرضه کنندگانی که چمن مصنوعی بدون گارانتی به فروش می رسانند نباید خرید کرد . باید چمن مصنوعی را از فروشندگانی که دارای کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر به فروش می رسانند خریداری کرد و باید از آن ها تقاضای گارانتی هم کرد . عرضه کنندگان چمن مصنوعی باید به خریداران خود مشاوره داده و انواع چمن مصنوعی را داشته باشند تا خریدار مناسب ترین چمن مصنوعی را متناسب با نیاز خود خریداری کنند . گذشته از آن باید دارای خدمات نصب نیز باشند .

مجموعه کیاپوش

روفرشیهای کشدار که کاور فرش هستند دارای لبه اضافی که زیر فرش قرار میگیرد که ان لبه کشدوزی شده ضمن اینکه چند کمربند کشی که زیر فرش قرار میگیرد و باعت میشود که روفرشی اصلا جابجا نشود جنس محصولات کیاپوش لطیف براق نرم نوع بافت سه نخ حلقوی که حتی اگر قیچی شود تار وپود جدا نمیشود و این حالت باعت میشود قابلیت کشسانی بالایی داشته باشد و همچنین استحکام بالای محصولات کیاپوش که طبق ابعاد فرش شما آماده وارایه ایستایی چشمگیر و بینظیری را به فضای منزل شما میبخشد

f364c40d6cfe4ecebf7cf10072f92c4e.jpg

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روفرشی کشدار-سفارشیموجودتماس بگیرید
موکت-سفارشیموجودتماس بگیرید
چمن مصنوعی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

roofarshisara@

اینستاگرام

kiaposh.carpet?igshid@

ایمیل

info@kiaposhco.com

درباره ما :

گروه بازرگانی کیاپوش، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع روفرشی کشدار روفرشی موکت چمن مصنوعی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است..

مدیر مجموعه کیاپوش

ابراهیم مهوری

تماس بگیرید